13 / 06.2022

Ponad 100 osób reprezentujących branżę posadzkarską wzięło udział w obchodach 15-lecia PSP

Była to okazja do podziękowań dla firm, które najdłużej wspierają nasze stowarzyszenie Doellken Lighting PL, Forbo Flooring Systems, Knauf Polska, Mapei Polska, Murexin Polska, Tarkett Polska, UZIN UTZ Polska.
Szczególne podziękowania trafiły do osób, które miały szczególny wkład w rozwój naszej branży Magdalena Popielewska, Tomasz Urbański, Targi BUDMA, Michał Kłopotek
Dla wielu uczestników było to wzruszające spotkanie, pełne zabawnych wspomnień i rozmów z dawno niewidzianymi Koleżanki i Kolegami.
Oprócz krótkiej historii naszego stowarzyszenia, przedstawiliśmy nasze obecne i planowane działania. Będziemy koncentrować się na promocji branży wśród architektów oraz dalszym rozwijaniu edukacji zawodowej.
Duże zainteresowanie wzbudził panel dyskusyjny z udziałem ekspertów na temat: Podłogi - projekty życzeniowe, a praktyka realizacji.
Dziękujemy wszystkim za obecność, rozmowy, dobrą zabawę i do zobaczenia wkrótce????❗