05 / 07.2023

Mamy świetne wieści!

Lider branży domieszek i dodatków chemicznych, CHRYSO Polska (grupa Saint-Gobain), dołącza do naszego stowarzyszenia.
Firma CHRYSO jest liderem w dostarczaniu na rynek innowacyjnych technologii dla przemysłu budowlanego, a teraz staje się partnerem PSP, wspierając nasze działania na rzecz rozwoju branży posadzkarskiej.
Szczególnie interesująca jest nowa technologia CHRYSO®Cemfloor, płynnych jastrychów podłogowych, bazujących na spoiwie cementowym. Ta innowacyjna formuła zapewnia nie tylko niezawodność, ale także szerokie możliwości aplikacji, co otwiera przed nami nowe perspektywy i wyzwania.
Doświadczenie CHRYSO w zakresie chemii budowlanej i ich fachowa wiedza przyczynią się do wzbogacenia naszej branży.
Cieszymy się, że firma CHRYSO podziela naszą misję i jest gotowa do współpracy na rzecz budowania jeszcze lepszej przyszłości dla branży posadzkarskiej.